TPSMB15CA-VR
Numărul produsului DigiKey
TPSMB15CA-VRTR-ND - Bandă și mosor (TR)
TPSMB15CA-VRCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
TPSMB15CA-VRDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TPSMB15CA-VR
Descriere
TVS DIODE 15VWM 24.4VC DO214AA
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
24,4V Clemă 24,6A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AA (SMBJ)
Categorie
Putere - Impuls maxim
600W
Prod.
Protecție linie electrică
Nu
Serie
Aplicații
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la frecvență
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-65°C – 175°C (TJ)
Tip
Zener
Grad
Automobile
Canale bidirecționale
1
Calificare
AEC-Q101
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
15V
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Străpungere (Min)
16,7V
Pachet/cutie
DO-214AA, SMB
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
24,4V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
24,6A