TPSMB150A-VR nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
În stoc: 0
Fișă de date
Similar
În stoc: 0
Fișă de date
243V Clemă 2,5A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AA (SMBJ)
TPSMB150A-VR
Numărul produsului DigiKey
TPSMB150A-VRTR-ND - Bandă și mosor (TR)
TPSMB150A-VRCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
TPSMB150A-VRDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TPSMB150A-VR
Descriere
TVS DIODE 150VWM 243VC DO214AA
Descriere detaliată
Categorie
Putere - Impuls maxim
600W
Temperatură de funcționare
-65°C – 175°C (TJ)
Automobile
Canale unidirecționale
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
150V
Tensiune - Străpungere (Min)
167V
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
243V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
2,5A