TPSMA6L36A
Numărul produsului DigiKey
F6163TR-ND - Bandă și mosor (TR)
F6163CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
F6163DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TPSMA6L36A
Descriere
TVS DIODE 36VWM 58.1VC DO221AC
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
58,1V Clemă 10,4A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-221AC
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
TPSMA6L36A Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere - Impuls maxim
600W
Prod.
Protecție linie electrică
Nu
Serie
Aplicații
Digi-Reel®
Capacitanță la frecvență
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C (TJ)
Tip
Zener
Grad
Automobile
Canale unidirecționale
1
Calificare
AEC-Q101
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
36V
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Străpungere (Min)
40V
Pachet/cutie
DO-221AC, Derivații plate SMA
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
58,1V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
10,4A