TP5.0SMDJ100CA
Numărul produsului DigiKey
18-TP5.0SMDJ100CATR-ND - Bandă și mosor (TR)
18-TP5.0SMDJ100CACT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
18-TP5.0SMDJ100CADKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TP5.0SMDJ100CA
Descriere
TVS DIODE 100VWM 162VC DO214AB
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
162V Clemă 30,9A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AB (SMCJ)
Categorie
Putere - Impuls maxim
5000W (5kW)
Prod.
Protecție linie electrică
Nu
Serie
Aplicații
Telecom
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la frecvență
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C (TJ)
Tip
Zener
Grad
Automobile
Canale bidirecționale
1
Calificare
AEC-Q101
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
100V
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Străpungere (Min)
111V
Pachet/cutie
DO-214AB, SMC
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
162V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
30,9A