TMOV25SP115M
Numărul produsului DigiKey
F5320-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TMOV25SP115M
Descriere
VARISTOR 180V 20KA SQUARE 25MM
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
180 V 20 kA Varistor 1 Circuit Orificiu străpuns Pătrat 25mm, Derivație 3
Categorie
Tensiune varistor (Max)
198 V
Producător
Littelfuse Inc.
Curent - Supratensiune
20 kA
Serie
Energie
170J
Ambalaj
Vrac
Număr de circuite
1
Stare piesă
Activ
Capacitanță la frecvență
3200 pF @ 1 MHz
Volți c.a. maxim
115 V
Temperatură de funcționare
-55°C – 85°C (TA)
Volți c.c. maxim
150 V
Caracteristici
Protejat termic
Tensiune varistor (Min)
162 V
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune varistor (tipică)
180 V
Pachet/cutie
Pătrat 25mm, Derivație 3