SZ1SMB14AT3G
Numărul produsului DigiKey
F11541TR-ND - Bandă și mosor (TR)
F11541CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
F11541DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SZ1SMB14AT3G
Descriere
TVS DIODE 14VWM 23.2VC SMB
Descriere detaliată
23,2V Clemă 25,8A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SMB
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Capacitanță la frecvență
1085pF la 1MHz
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C (TJ)
Automobile
Canale unidirecționale
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
14V
Tensiune - Străpungere (Min)
15,6V
Pachet/cutie
DO-214AA, SMB
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
23,2V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
25,8A
Număr produs de bază
Putere - Impuls maxim
600W