SZ1.5SMC30AT3G
Numărul produsului DigiKey
F11492TR-ND - Bandă și mosor (TR)
F11492CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
F11492DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SZ1.5SMC30AT3G
Descriere
TVS DIODE 25.6VWM 41.4VC SMC
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
41,4V Clemă 36A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SMC
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Protecție linie electrică
Nu
Prod.
Aplicații
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la frecvență
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C (TJ)
Tip
Zener
Grad
Automobile
Canale unidirecționale
1
Calificare
AEC-Q101
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
25,6V
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Străpungere (Min)
28,5V
Pachet/cutie
DO-214AB, SMC
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
41,4V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
36A
Număr produs de bază
Putere - Impuls maxim
1500W (1,5kW)