SRP1-CRDRH-025TC-N
Numărul produsului DigiKey
5666-SRP1-CRDRH-025TC-N-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SRP1-CRDRH-025TC-N
16 săptămâni
Tensiune - Sarcină
48 V ~ 600 V
Prod.
Curent de sarcină
25 A
Serie
Rezistență stare deschisă (Max)
6.3 mOhms
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C
Tip ieșire
AC
Grad
Tensiune - Intrare
4 – 32V c.c.