SRP1-CRARL-050TC-N
Numărul produsului DigiKey
5666-SRP1-CRARL-050TC-N-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SRP1-CRARL-050TC-N
Descriere
SRP1-CR
Termen de livrare standard al producătorului
3 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Stare solidă Releu cu cuplare optică (fotoreleu) SPST-NO (1 de formă A) –
Categorie
Tensiune - Sarcină
24 V ~ 240 V
Prod.
Curent de sarcină
50 A
Serie
Rezistență stare deschisă (Max)
6.3 mOhms
Ambalaj
Vrac
Stil terminație
Bornă cu șurub
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Pachet/cutie
Tip releu
Releu cu cuplare optică (fotoreleu)
Pachet dispozitiv furnizor
Circuit
Agenție de aprobare
CE, cURus, IEC
Tip ieșire
AC
Grad
Tensiune - Intrare
90 – 280V c.a.