SRP1-CBDZL-010NF-N
Numărul produsului DigiKey
18-SRP1-CBDZL-010NF-N-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SRP1-CBDZL-010NF-N
Descriere
SRP1-CBF
Tensiune - Sarcină
24 V ~ 240 V
Prod.
Curent de sarcină
10 A
Serie
Rezistență stare deschisă (Max)
6.3 mOhms
Stil terminație
Conectare rapidă – 0,250" (6,3mm)
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C
Tensiune - Intrare
4 – 32V c.c.