SRP1-CBAZL-050NW-N
Numărul produsului DigiKey
5666-SRP1-CBAZL-050NW-N-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SRP1-CBAZL-050NW-N
Descriere
SRP1-CB
Tensiune - Sarcină
24 V ~ 240 V
Prod.
Curent de sarcină
50 A
Serie
Rezistență stare deschisă (Max)
6.3 mOhms
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C
Tensiune - Intrare
90 – 280V c.a.