SP3003-08ATG | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | SP3003-08ATG |
Descriere | TVS DIODE 6VWM 15VC 10MSOP |
Termen de livrare standard al producătorului | 23 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 15V Clemă 2,5A (8/20µs) Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață 10-MSOP |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | SP3003-08ATG Modele |
Categorie | Curent - Impuls maxim (10/1000 µs) 2,5A (8/20µs) |
Prod. | Putere - Impuls maxim – |
Serie | Protecție linie electrică Da |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Aplicații De uz universal |
Stare piesă Activ | Capacitanță la frecvență – |
Tip Direcție (șină la șină) | Temperatură de funcționare -40°C – 125°C (TJ) |
Canale unidirecționale 8 | Tip montare Montare pe suprafață |
Tensiune - Maximă inversă (tipică) 6V (max.) | Pachet/cutie 10-TFSOP, 10-MSOP (0,118", 3,00mm lățime) |
Tensiune - Străpungere (Min) – | Pachet dispozitiv furnizor |
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp 15V |