SMF4L51A
Numărul produsului DigiKey
F7490TR-ND - Bandă și mosor (TR)
F7490CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
F7490DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMF4L51A
Descriere
TVS DIODE 51VWM 82.4VC SOD123F
Descriere detaliată
82,4V Clemă 4,9A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SOD-123F
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
4,9A
Prod.
Putere - Impuls maxim
400W
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Canale unidirecționale
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
51V
Tensiune - Străpungere (Min)
56,7V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
82,4V