SMF4L40A
Numărul produsului DigiKey
F7486TR-ND - Bandă și mosor (TR)
F7486CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
F7486DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMF4L40A
Descriere
TVS DIODE 40VWM 64.5VC SOD123F
Descriere detaliată
64,5V Clemă 6,2A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SOD-123F
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
6,2A
Prod.
Putere - Impuls maxim
400W
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Canale unidirecționale
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
40V
Tensiune - Străpungere (Min)
44,4V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
64,5V