SMF24A-T13
Numărul produsului DigiKey
18-SMF24A-T13TR-ND - Bandă și mosor (TR)
18-SMF24A-T13CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
18-SMF24A-T13DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMF24A-T13
Descriere
TVS DIODE 24VWM 38.9VC SOD123F
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
38,9V Clemă 5,1A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SOD-123F
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
5,1A
Prod.
Putere - Impuls maxim
200W
Serie
Protecție linie electrică
Nu
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Aplicații
De uz universal
Stare piesă
Activ
Capacitanță la frecvență
Tip
Zener
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Canale unidirecționale
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
24V
Pachet/cutie
SOD-123F
Tensiune - Străpungere (Min)
26,7V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
38,9V