SMDJ30CA
Numărul produsului DigiKey
SMDJ30CATR-ND - Bandă și mosor (TR)
SMDJ30CACT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SMDJ30CADKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMDJ30CA
Descriere
TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AB
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
48,4V Clemă 62A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AB (SMCJ)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SMDJ30CA Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere - Impuls maxim
3000W (3kW)
Prod.
Protecție linie electrică
Nu
Serie
Aplicații
De uz universal
Digi-Reel®
Capacitanță la frecvență
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C (TJ)
Tip
Zener
Grad
Canale bidirecționale
1
Calificare
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
30V
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Străpungere (Min)
33,3V
Pachet/cutie
DO-214AB, SMC
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
48,4V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
62A