SMBJ58CA
Numărul produsului DigiKey
SMBJ58CALFTR-ND - Bandă și mosor (TR)
SMBJ58CALFCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SMBJ58CALFDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMBJ58CA
Descriere
TVS DIODE 58VWM 93.6VC DO214AA
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
93,6V Clemă 6,5A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AA (SMBJ)
Categorie
Putere - Impuls maxim
600W
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C (TJ)
Tip
Zener
Grad
Canale bidirecționale
1
Calificare
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
58V
Tensiune - Străpungere (Min)
64,4V
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
93,6V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
6,5A