SMAJ60CA
Numărul produsului DigiKey
SMAJ60CALFTR-ND - Bandă și mosor (TR)
SMAJ60CALFCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SMAJ60CALFDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMAJ60CA
Descriere
TVS DIODE 60VWM 96.8VC DO214AC
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
96,8V Clemă 4,1A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AC (SMA)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SMAJ60CA Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
4,1A
Prod.
Putere - Impuls maxim
400W
Serie
Protecție linie electrică
Nu
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Aplicații
De uz universal
Stare piesă
Activ
Capacitanță la frecvență
Tip
Zener
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C (TJ)
Canale bidirecționale
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
60V
Pachet/cutie
DO-214AC, SMA
Tensiune - Străpungere (Min)
66,7V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
96,8V