SMA6J18A poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
În stoc: 0
Fișă de date
29,2V Clemă 21,5A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AC (SMA)
TO-214AC SMA
SMA6J18A
Numărul produsului DigiKey
SMA6J18A-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
SMA6J18A
Descriere
TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO214AC
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
21,5A
Prod.
Putere - Impuls maxim
600W
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C (TJ)
Canale unidirecționale
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
18V
Tensiune - Străpungere (Min)
20V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
29,2V