SLD5S40A nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Eaton - Electronics Division
În stoc: 0
Fișă de date
64,5V Clemă 56A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SMTO-263
SLD5S40A
Numărul produsului DigiKey
18-SLD5S40ATR-ND - Bandă și mosor (TR)
18-SLD5S40ACT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
18-SLD5S40ADKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SLD5S40A
Descriere
TVS DIODE 40VWM 64.5VC SMTO-263
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
SLD5S40A Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere - Impuls maxim
3600W (3,6kW)
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
40V
Tensiune - Străpungere (Min)
44,4V
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
64,5V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
56A