SLD5S26A | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | SLD5S26A |
Descriere | TVS DIODE 26VWM 42.1VC SMTO-263 |
Termen de livrare standard al producătorului | 12 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 42,1V Clemă 86A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SMTO-263 |
Fișă de date | Fișă de date |
Categorie | Putere - Impuls maxim 3600W (3,6kW) |
Stare piesă Activ | Temperatură de funcționare -55°C – 150°C (TJ) |
Tip Zener | Grad Automobile |
Canale unidirecționale 1 | Calificare AEC-Q101 |
Tensiune - Maximă inversă (tipică) 26V | Tip montare Montare pe suprafață |
Tensiune - Străpungere (Min) 28,9V | Pachet/cutie SMD nonstandard |
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp 42,1V | Pachet dispozitiv furnizor |
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs) 86A |