SLD5S26A nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Eaton - Electronics Division
În stoc: 0
Fișă de date
42,1V Clemă 86A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SMTO-263
SLD5S26A
Numărul produsului DigiKey
18-SLD5S26ATR-ND - Bandă și mosor (TR)
18-SLD5S26ACT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
18-SLD5S26ADKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SLD5S26A
Descriere
TVS DIODE 26VWM 42.1VC SMTO-263
Descriere detaliată
Categorie
Putere - Impuls maxim
3600W (3,6kW)
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
26V
Tensiune - Străpungere (Min)
28,9V
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
42,1V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
86A