SLD5S24A
Numărul produsului DigiKey
18-SLD5S24ATR-ND - Bandă și mosor (TR)
18-SLD5S24ACT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
18-SLD5S24ADKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SLD5S24A
Descriere
TVS DIODE 24VWM 38.9VC SMTO-263
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
38,9V Clemă 93A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SMTO-263
Categorie
Putere - Impuls maxim
3600W (3,6kW)
Prod.
Protecție linie electrică
Nu
Serie
Aplicații
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la frecvență
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tip
Zener
Grad
Automobile
Canale unidirecționale
1
Calificare
AEC-Q101
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
24V
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Străpungere (Min)
26,7V
Pachet/cutie
SMD nonstandard
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
38,9V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
93A