RXEF135-AP
Numărul produsului DigiKey
RXEF135-APCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
RXEF135-APTB-ND - Bandă și cutie (TB)
Producător
Numărul produsului producătorului
RXEF135-AP
Descriere
PTC RESET FUSE 72V 1.35A RADIAL
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Polimeric Siguranță resetabilă PTC 72V 1.35 A Ih Orificiu străpuns Radial, Disc
Categorie
Rezistență - Inițială (Ri) (Min)
120 mOhms
Producător
Littelfuse Inc.
Rezistență - După decuplare (R1) (Max)
300 mOhms
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Ambalaj
Bandă tăiată la lungime (CT)
Bandă și cutie (TB)
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Tip montare
Orificiu străpuns
Tip
Polimeric
Pachet/cutie
Radial, Disc
Tensiune - Max
72V
Mărime/Dimensiune
0,571" diam. x 0,118" grosime (14,50mm x 3,00mm)
Curent - Menținere (Ih) (Max)
1.35 A
Înălțime - Montat (Max)
0,752" (19,10mm)
Curent - Decuplare (It)
2.7 A
Grosime (Max)
Curent - Max
40 A
Spațiu între derivații
0,200" (5,08mm)