QJ8012LH4TP
Numărul produsului DigiKey
QJ8012LH4TP-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
QJ8012LH4TP
Descriere
TRIAC ALTERNSTR 800V 12A TO220AB
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
TRIAC Comutator Alternistor – Snubberless 800 V 12 A Orificiu străpuns TO-220AB-L
Categorie
Curent - Supratensiune fără rep. 50, 60 Hz (Itsm)
110A, 120A
Producător
Littelfuse Inc.
Curent - Declanșator poartă (Igt) (Max)
35 mA
Serie
Curent - Menținere (Ih) (Max)
40 mA
Ambalaj
Tub
Configurație
Unic
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C (TJ)
Tip Triac
Comutator Alternistor – Snubberless
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Stare închisă
800 V
Pachet/cutie
Clemă izolată TO-220-3
Curent - Stare deschisă (It (RMS)) (Max)
12 A
Pachet dispozitiv furnizor
TO-220AB-L
Tensiune - Declanșator poartă (Vgt) (Max)
1.3 V