Q6008LH1LEDTP nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Littelfuse Inc.
În stoc: 0
Fișă de date
TRIAC Comutator Alternistor – Snubberless 600 V 8 A Orificiu străpuns Clemă izolată TO-220
Q6008LH1LEDTP
Numărul produsului DigiKey
F7278-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
Q6008LH1LEDTP
Descriere
TRIAC ALTERNISTOR 600V 8A TO220
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Declanșator poartă (Igt) (Max)
10 mA
Producător
Littelfuse Inc.
Curent - Menținere (Ih) (Max)
6 mA
Ambalaj
Tub
Configurație
Unic
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 110°C (TJ)
Tip Triac
Comutator Alternistor – Snubberless
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Stare închisă
600 V
Pachet/cutie
Clemă izolată TO-220-3
Curent - Stare deschisă (It (RMS)) (Max)
8 A
Pachet dispozitiv furnizor
Clemă izolată TO-220
Tensiune - Declanșator poartă (Vgt) (Max)
1.3 V
Număr produs de bază
Curent - Supratensiune fără rep. 50, 60 Hz (Itsm)
80A, 85A