Q6008DH4RP
Numărul produsului DigiKey
Q6008DH4RPTR-ND - Bandă și mosor (TR)
Q6008DH4RPCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Q6008DH4RPDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
Q6008DH4RP
Descriere
TRIAC ALTERNISTOR 600V 8A TO252
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
TRIAC Comutator Alternistor – Snubberless 600 V 8 A Montare pe suprafață TO-252 (DPAK)
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Declanșator poartă (Igt) (Max)
35 mA
Producător
Littelfuse Inc.
Curent - Menținere (Ih) (Max)
35 mA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Configurație
Unic
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TJ)
Tip Triac
Comutator Alternistor – Snubberless
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Stare închisă
600 V
Pachet/cutie
TO-252-3, DPAK (2 conductoare + lamelă), SC-63
Curent - Stare deschisă (It (RMS)) (Max)
8 A
Pachet dispozitiv furnizor
TO-252 (DPAK)
Tensiune - Declanșator poartă (Vgt) (Max)
1.3 V
Număr produs de bază
Curent - Supratensiune fără rep. 50, 60 Hz (Itsm)
80A, 85A