Q6008DH4RP | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | Q6008DH4RP |
Descriere | TRIAC ALTERNISTOR 600V 8A TO252 |
Termen de livrare standard al producătorului | 13 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | TRIAC Comutator Alternistor – Snubberless 600 V 8 A Montare pe suprafață TO-252 (DPAK) |
Fișă de date | Fișă de date |
Categorie | Curent - Declanșator poartă (Igt) (Max) 35 mA |
Producător Littelfuse Inc. | Curent - Menținere (Ih) (Max) 35 mA |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Configurație Unic |
Stare piesă Activ | Temperatură de funcționare -40°C – 125°C (TJ) |
Tip Triac Comutator Alternistor – Snubberless | Tip montare Montare pe suprafață |
Tensiune - Stare închisă 600 V | Pachet/cutie TO-252-3, DPAK (2 conductoare + lamelă), SC-63 |
Curent - Stare deschisă (It (RMS)) (Max) 8 A | Pachet dispozitiv furnizor TO-252 (DPAK) |
Tensiune - Declanșator poartă (Vgt) (Max) 1.3 V | Număr produs de bază |
Curent - Supratensiune fără rep. 50, 60 Hz (Itsm) 80A, 85A |