PSR073UL0700X
Numărul produsului DigiKey
5666-PSR073UL0700X-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PSR073UL0700X
Descriere
FUSE SQUARE 700A 1.3KVAC/1KVDC
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
700A 1,3kV c.a. AC 1kV c.c. Siguranță c.c. Pătrat Montare bolț
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Valoare nominală curent (Amp)
700A
Pachet/cutie
Valoare nominală tensiune - C.a.
1,3kV c.a.
Mărime/Dimensiune
2,882" L x 2,894" l x 3,130" Î (73,20mm x 73,50mm x 79,50mm)
Valoare nominală tensiune - C.c.
1kV c.c.