PSR073DL0500X
Numărul produsului DigiKey
5666-PSR073DL0500X-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PSR073DL0500X
Descriere
FUSE SQUARE 500A 1.3KVAC/1KVDC
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
500A 1,3kV c.a. AC 1kV c.c. Siguranță c.c. Pătrat Montare bolț
Agenție de aprobare
CCC, CE, cURus, UL
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Valoare nominală curent (Amp)
500A
Pachet/cutie
Valoare nominală tensiune - C.a.
1,3kV c.a.
Mărime/Dimensiune
2,882" L x 2,894" l x 3,130" Î (73,20mm x 73,50mm x 79,50mm)
Valoare nominală tensiune - C.c.
1kV c.c.