PSR072UL0500X
Numărul produsului DigiKey
5666-PSR072UL0500X-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PSR072UL0500X
Descriere
FUSE SQUARE 500A 1.3KVAC/1KVDC
Termen de livrare standard al producătorului
21 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
500A 1,3kV c.a. AC 1kV c.c. Siguranță c.c. Pătrat Montare bolț
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Valoare nominală curent (Amp)
500A
Pachet/cutie
Valoare nominală tensiune - C.a.
1,3kV c.a.
Mărime/Dimensiune
2,843" L x 2,362" l x 2,598" Î (72,20mm x 60,00mm x 66,00mm)
Valoare nominală tensiune - C.c.
1kV c.c.