PSR071UL0450Z
Numărul produsului DigiKey
5666-PSR071UL0450Z-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PSR071UL0450Z
Descriere
FUSE SQUARE 450A 1.3KVAC/1KVDC
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
450A 1,3kV c.a. AC 1kV c.c. Siguranță c.c. Pătrat Montare bolț
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Valoare nominală curent (Amp)
450A
Pachet/cutie
Valoare nominală tensiune - C.a.
1,3kV c.a.
Mărime/Dimensiune
2,843" L x 2,028" l x 2,264" Î (72,20mm x 51,50mm x 57,50mm)
Valoare nominală tensiune - C.c.
1kV c.c.