PSR070UL0200Z
Numărul produsului DigiKey
5666-PSR070UL0200Z-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PSR070UL0200Z
Descriere
FUSE SQUARE 200A 1.3KVAC/1KVDC
Termen de livrare standard al producătorului
7 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
200A 1,3kV c.a. AC 1kV c.c. Siguranță c.c. Pătrat Montare bolț
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Valoare nominală curent (Amp)
200A
Pachet/cutie
Valoare nominală tensiune - C.a.
1,3kV c.a.
Mărime/Dimensiune
2,811" L x 1,693" l x 1,929" Î (71,40mm x 43,00mm x 49,00mm)
Valoare nominală tensiune - C.c.
1kV c.c.