PSR070UL0050Z
Numărul produsului DigiKey
5666-PSR070UL0050Z-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PSR070UL0050Z
Descriere
FUSE SQUARE 50A 1.3KVAC/1KVDC
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
50A 1,3kV c.a. AC 1kV c.c. Siguranță c.c. Pătrat Montare bolț
Categorie
Timp de răspuns
Ardere rapidă
Producător
Littelfuse Inc.
Aplicații
Semiconductori
Serie
Caracteristici
Indicație
Ambalaj
Cutie
Clasă
Stare piesă
Activ
Agenție de aprobare
CE, cURus, UL
Tip montare
Montare bolț
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Tip siguranță
Pătrat
Capacitate întrerupere la tensiune nominală
100kA c.a., DC 150kA
Valoare nominală curent (Amp)
50A
Pachet/cutie
Valoare nominală tensiune - C.a.
1,3kV c.a.
Mărime/Dimensiune
2,811" L x 1,693" l x 1,929" Î (71,40mm x 43,00mm x 49,00mm)
Valoare nominală tensiune - C.c.
1kV c.c.