PSR033UL0500X
Numărul produsului DigiKey
5666-PSR033UL0500X-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PSR033UL0500X
Descriere
FUSE SQUARE 500A 700VAC/600VDC
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
500A 700V c.a. AC 600V c.c. Siguranță c.c. Pătrat Montare bolț
Agenție de aprobare
CE, cURus, UL
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Valoare nominală curent (Amp)
500A
Pachet/cutie
Valoare nominală tensiune - C.a.
700V c.a.
Mărime/Dimensiune
1,937" L x 2,894" l x 3,130" Î (49,20mm x 73,50mm x 79,50mm)
Valoare nominală tensiune - C.c.
600V c.c.