PSR032UL0630X
Numărul produsului DigiKey
5666-PSR032UL0630X-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PSR032UL0630X
Descriere
FUSE SQUARE 630A 700VAC/600VDC
Termen de livrare standard al producătorului
21 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
630A 700V c.a. AC 600V c.c. Siguranță c.c. Pătrat Montare bolț
Agenție de aprobare
CE, cURus, UL
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Valoare nominală curent (Amp)
630A
Pachet/cutie
Valoare nominală tensiune - C.a.
700V c.a.
Mărime/Dimensiune
1,898" L x 2,362" l x 2,598" Î (48,20mm x 60,00mm x 66,00mm)
Valoare nominală tensiune - C.c.
600V c.c.