PSR032DL0700X
Numărul produsului DigiKey
5666-PSR032DL0700X-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PSR032DL0700X
Descriere
FUSE SQUARE 700A 700VAC/600VDC
Termen de livrare standard al producătorului
21 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
700A 700V c.a. AC 600V c.c. Siguranță c.c. Pătrat Montare bolț
Agenție de aprobare
CCC, CE, cURus, UL
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Valoare nominală curent (Amp)
700A
Pachet/cutie
Valoare nominală tensiune - C.a.
700V c.a.
Mărime/Dimensiune
1,898" L x 2,362" l x 2,598" Î (48,20mm x 60,00mm x 66,00mm)
Valoare nominală tensiune - C.c.
600V c.c.