PSR030UL0100Z
Numărul produsului DigiKey
5666-PSR030UL0100Z-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PSR030UL0100Z
Descriere
FUSE SQUARE 100A 700VAC/600VDC
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
100A 700V c.a. AC 600V c.c. Siguranță c.c. Pătrat Montare bolț
Agenție de aprobare
CE, cURus, UL
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Valoare nominală curent (Amp)
100A
Pachet/cutie
Valoare nominală tensiune - C.a.
700V c.a.
Mărime/Dimensiune
1,866" L x 1,693" l x 1,929" Î (47,40mm x 43,00mm x 49,00mm)
Valoare nominală tensiune - C.c.
600V c.c.