PSR030FS0200Z | |
|---|---|
Numărul produsului DigiKey | 5666-PSR030FS0200Z-ND |
Producător | |
Numărul produsului producătorului | PSR030FS0200Z |
Descriere | FUSE SQUARE 200A 700VAC/600VDC |
Termen de livrare standard al producătorului | 30 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 200A 700V c.a. AC 600V c.c. Siguranță c.c. Pătrat Montare bolț |
Serie | Caracteristici – |
Ambalaj Vrac | Clasă – |
Stare piesă Activ | Agenție de aprobare CCC, CE, cURus, UL |
Tip montare Montare bolț | Temperatură de funcționare -55°C – 125°C |
Tip siguranță Pătrat | Capacitate întrerupere la tensiune nominală 200kA c.a., 150kA c.c. |
Valoare nominală curent (Amp) 200A | Pachet/cutie – |
Valoare nominală tensiune - C.a. 700V c.a. | Mărime/Dimensiune 1,969" L x 1,693" l x 1,929" Î (50,00mm x 43,00mm x 49,00mm) |
Valoare nominală tensiune - C.c. 600V c.c. | I²t topire 3012.0 |