PSR030DS0500Z
Numărul produsului DigiKey
5666-PSR030DS0500Z-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PSR030DS0500Z
Descriere
FUSE SQUARE 500A 700VAC/600VDC
Termen de livrare standard al producătorului
21 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
500A 700V c.a. AC 600V c.c. Siguranță c.c. Pătrat Montare bolț
Categorie
Timp de răspuns
Ardere rapidă
Producător
Littelfuse Inc.
Aplicații
Semiconductori
Serie
Caracteristici
Indicație
Ambalaj
Cutie
Clasă
Stare piesă
Activ
Agenție de aprobare
CCC, CE, cURus, UL
Tip montare
Montare bolț
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Tip siguranță
Pătrat
Capacitate întrerupere la tensiune nominală
200kA c.a., 150kA c.c.
Valoare nominală curent (Amp)
500A
Pachet/cutie
Valoare nominală tensiune - C.a.
700V c.a.
Mărime/Dimensiune
1,866" L x 1,693" l x 1,929" Î (47,40mm x 43,00mm x 49,00mm)
Valoare nominală tensiune - C.c.
600V c.c.