NANOSMDC016F-2
Numărul produsului DigiKey
NANOSMDC016F-2TR-ND - Bandă și mosor (TR)
NANOSMDC016F-2CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
NANOSMDC016F-2DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
NANOSMDC016F-2
Descriere
PTC RESET FUSE 48V 160MA 1206
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Polimeric Siguranță resetabilă PTC 48V 160 mA Ih Montare pe suprafață 1206 (3216 metric), Concav
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
NANOSMDC016F-2 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență - Inițială (Ri) (Min)
1.1 Ohms
Producător
Littelfuse Inc.
Temperatură de funcționare
Serie
Valori nominale
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tip montare
Montare pe suprafață
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
1206 (3216 metric), Concav
Tip
Polimeric
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,063" l (3,20mm x 1,60mm)
Tensiune - Max
48V
Înălțime - Montat (Max)
Curent - Menținere (Ih) (Max)
160 mA
Grosime (Max)
0,039" (1,00mm)
Curent - Decuplare (It)
450 mA
Spațiu între derivații
Curent - Max
10 A