MINISMDC075F/24-2
Numărul produsului DigiKey
MINISMDC075F24-2TR-ND - Bandă și mosor (TR)
MINISMDC075F24-2CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
MINISMDC075F24-2DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MINISMDC075F/24-2
Descriere
PTC RESET FUSE 24V 750MA 1812
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Polimeric Siguranță resetabilă PTC 24V 750 mA Ih Montare pe suprafață 1812 (4532 metric), Concav
Categorie
Rezistență - Inițială (Ri) (Min)
90 mOhms
Producător
Littelfuse Inc.
Rezistență - După decuplare (R1) (Max)
290 mOhms
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
Polimeric
Pachet/cutie
1812 (4532 metric), Concav
Tensiune - Max
24V
Mărime/Dimensiune
0,181" L x 0,128" l (4,60mm x 3,24mm)
Curent - Menținere (Ih) (Max)
750 mA
Înălțime - Montat (Max)
Curent - Decuplare (It)
1.5 A
Grosime (Max)
0,057" (1,46mm)
Curent - Max
40 A