MINIASMDC110F/16-2 | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | MINIASMDC110F/16-2 |
Descriere | PTC RESET FUSE 16V 1.1A 1812 |
Termen de livrare standard al producătorului | 13 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | Polimeric Siguranță resetabilă PTC 16V 1.1 A Ih Montare pe suprafață 1812 (4532 metric), Concav |
Fișă de date | Fișă de date |
Categorie | Rezistență - După decuplare (R1) (Max) 180 mOhms |
Producător Littelfuse Inc. | Temperatură de funcționare -40°C – 85°C |
Tensiune - Max 16V | Pachet/cutie 1812 (4532 metric), Concav |
Curent - Menținere (Ih) (Max) 1.1 A | Mărime/Dimensiune 0,181" L x 0,128" l (4,60mm x 3,24mm) |
Curent - Decuplare (It) 2.2 A | Înălțime - Montat (Max) – |
Curent - Max 100 A | Grosime (Max) 0,019" (0,48mm) |
Timp până la decuplare 300 ms | Spațiu între derivații – |
Rezistență - Inițială (Ri) (Min) 60 mOhms | Agenție de aprobare – |