MINIASMDC075F/24-2
Numărul produsului DigiKey
MINIASMDC075F/24-2TR-ND - Bandă și mosor (TR)
MINIASMDC075F/24-2CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
MINIASMDC075F/24-2DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MINIASMDC075F/24-2
Descriere
PTC RESET FUSE 24V 750MA 1812
Descriere detaliată
Polimeric Siguranță resetabilă PTC 24V 750 mA Ih Montare pe suprafață 1812 (4532 metric), Concav
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MINIASMDC075F/24-2 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență - După decuplare (R1) (Max)
290 mOhms
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Tensiune - Max
24V
Curent - Menținere (Ih) (Max)
750 mA
Mărime/Dimensiune
0,181" L x 0,128" l (4,60mm x 3,24mm)
Curent - Decuplare (It)
1.5 A
Înălțime - Montat (Max)
Curent - Max
40 A
Grosime (Max)
0,057" (1,46mm)
Timp până la decuplare
300 ms
Spațiu între derivații
Rezistență - Inițială (Ri) (Min)
90 mOhms