MDSM-10B-10-15 nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Comus International
În stoc: 0
Fișă de date
Reed med klasskapsling Comutator contact lamelar SPST-NO 10 – 15AT Interval de funcționare 10W 350mA (c.a.), 500mA (c.c.) 140 V Montare pe suprafață
MDSM-10B-10-15
Numărul produsului DigiKey
F7878-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MDSM-10B-10-15
Descriere
SWITCH REED SPST-NO 350MA 140V
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Putere - Nominală
10W
Producător
Littelfuse Inc.
Timp de funcționare
0.5 ms
Serie
Timp eliberare
0.1 ms
Ambalaj
Cutie
Tip montare
Montare pe suprafață
Stare piesă
Activ
Stil terminație
Aripă gen „pescăruș”
Tip
Reed med klasskapsling
Lungime - Generală
0,615" (15,62mm)
Circuit
SPST-NO
Dimensiune - Corp
0,071" diam. x 0,400" L (1,80mm x 10,16mm)
Interval de funcționare
10 – 15AT
Înălțime deasupra plăcii
0,079" (2,00mm)
Interval eliberare
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Curent - Comutare
350mA (c.a.), 500mA (c.c.)
Capacitanță
0.2 pF
Tensiune - Comutare c.a.
140 V
Curent - Transfer
1A (c.c.)
Tensiune - Comutare c.c.
200 V