MDCG-4-12-18
Numărul produsului DigiKey
HE574-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MDCG-4-12-18
Descriere
SWITCH REED SPST-NO 350MA 140V
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Reed med klasskapsling Comutator contact lamelar SPST-NO 12 – 18AT Interval de funcționare 10W 350mA (c.a.), 500mA (c.c.) 140 V Orificiu străpuns
Categorie
Putere - Nominală
10W
Producător
Littelfuse Inc.
Timp de funcționare
0.6 ms
Serie
Timp eliberare
0.2 ms
Ambalaj
Vrac
Tip montare
Orificiu străpuns
Stare piesă
Activ
Stil terminație
Axial
Tip
Reed med klasskapsling
Lungime - Generală
1,590" (40,39mm)
Circuit
SPST-NO
Dimensiune - Corp
0,090" diam. x 0,600" L (2,28mm x 15,24mm)
Interval de funcționare
12 – 18AT
Înălțime deasupra plăcii
Interval eliberare
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Curent - Comutare
350mA (c.a.), 500mA (c.c.)
Capacitanță
0.2 pF
Tensiune - Comutare c.a.
140 V
Curent - Transfer
1,2A (c.c.)
Tensiune - Comutare c.c.
200 V