LSIC2SD065D10A
Numărul produsului DigiKey
LSIC2SD065D10ATR-ND - Bandă și mosor (TR)
LSIC2SD065D10ACT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
LSIC2SD065D10ADKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LSIC2SD065D10A
Descriere
DIODE SIL CARBIDE 650V 27A TO263
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 650 V 27A Montare pe suprafață TO-263 (D2PAK)
Curent - Scurgere inversă la Vr
50 µA @ 650 V
Serie
Capacitanță la Vr, F
470pF la 1V, 1MHz
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Grad
Automobile
Stare piesă
Inactual
Calificare
AEC-Q101
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
650 V
Pachet/cutie
Curent - Mediu rectificat (Io)
27A
Pachet dispozitiv furnizor
TO-263 (D2PAK)
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
1.8 V @ 10 A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
-55°C – 175°C
Viteză
Zero timp recuperare > 500mA (Io)