LSIC2SD065A20A
Numărul produsului DigiKey
F11899-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LSIC2SD065A20A
Descriere
DIODE SIL CARB 650V 45A TO220-2L
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 650 V 45A Orificiu străpuns TO-220-2L
Categorie
Viteză
Zero timp recuperare > 500mA (Io)
Curent - Scurgere inversă la Vr
50 µA @ 650 V
Ambalaj
Tub
Capacitanță la Vr, F
960pF la 1V, 1MHz
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
650 V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-220-2L
Curent - Mediu rectificat (Io)
45A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
-55°C – 175°C
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
1.8 V @ 20 A