LSIC2SD065A16A
Numărul produsului DigiKey
F11898-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LSIC2SD065A16A
Descriere
DIODE SIL CARB 650V 38A TO220-2L
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 650 V 38A Orificiu străpuns TO-220-2L
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Viteză
Zero timp recuperare > 500mA (Io)
Prod.
Timp recuperare inversă (trr)
0 ns
Serie
Curent - Scurgere inversă la Vr
50 µA @ 650 V
Ambalaj
Tub
Capacitanță la Vr, F
730pF la 1V, 1MHz
Stare piesă
Inactual
Tip montare
Tehnologie
Pachet/cutie
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
650 V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-220-2L
Curent - Mediu rectificat (Io)
38A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
-55°C – 175°C
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
1.8 V @ 16 A