LFR251003CID
Numărul produsului DigiKey
LFR251003CID-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LFR251003CID
Descriere
FUSE BLOCK CART 250V 100A DIN
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Siguranță Blocare 100 A 250V 3 Circuit Cartuș Șină DIN
Tip suport siguranță
Blocare
Serie
Număr de circuite
3
Dimensiune siguranță
1,063" diam. x 5,874" L (27mm x 149,2mm)
Material contact
Valoare nominală curent (Amp)
100 A